Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Flowing

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Cat Daddies

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • The Antares Paradox

    ★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Stephen King on Screen

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Satanic Hispanics

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Tropic

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amazing Elisa

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Venus

    ★★½

  • FredHeads: The Documentary

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Old Man

    ★★½

  • Living with Chucky

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★