RSS feed for Sam
  • The Orphanage

    ★★★

  • Offspring

    ★★½

  • Decision at Sundown

    ★★½

  • Darlin'

    ★½

  • The Tall T

    ★★★★

  • About 12

    ★★★½

  • Reality Bites

    ★★½

  • Never Sleep Again: The Elm Street Legacy

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ½

  • Freddy's Dead: The Final Nightmare

    ½

  • A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

    ★★½

  • A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

    ★★

  • A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

    ★★★½

  • Intruder

    ★½

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★½

  • The Wooden Horse

    ★★★

  • My Spy

    ★★½

  • Police Academy 5: Assignment Miami Beach

    ½