RSS feed for Sam

Sam has rated 311 films ★★★★★ .

  • Knives and Skin

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★★★

  • Jess + Moss

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★

  • Vox Lux

    ★★★★★

  • Vampyres

    ★★★★★

  • Touch of Evil

    ★★★★★

  • Cam

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • Skate Kitchen

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Summer 1993

    ★★★★★

  • Tree of Knowledge

    ★★★★★