Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • 1917

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Jojo Rabbit

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Isle of Dogs

  • Den of Thieves

  • Creep 2

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Good Time

    ★★★★★

  • Baby Driver

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • The Founder

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • The Greasy Strangler

  • Swiss Army Man

  • Hunt for the Wilderpeople

  • Sisters

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • Interstellar

  • John Wick

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

  • Creep

  • Mr. Peabody & Sherman

  • The Lego Movie

  • The Secret Life of Walter Mitty

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★★

  • Her

  • The Heat

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Dredd

    ★★★½

  • The Adventures of Tintin

  • Hugo

  • Mr. Popper's Penguins

  • Cars 2

  • Drive

  • Jackass 3.5

  • Rango

  • Jackass 3D

    ★★★★

  • The Social Network

  • Machete

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Toy Story 3

  • Kick-Ass

    ★★½

  • The Spy Next Door

  • Fantastic Mr. Fox

  • Where the Wild Things Are

  • Zombieland