Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Sun and Concrete

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Bones and All

    ½

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★★

  • The Fortune

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • He's All That

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Halston

    ★★★★★