• Impossible Things

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • In The Heights

    ★★★★

  • Alan Saldaña: Locked Up

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★

  • Landscapes

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★★

  • What Drives Us

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Things Heard & Seen

  • Luis Miguel

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Seventh Day

    ★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Yes Day

    ★½

  • kid 90

    ★★½

  • War of Likes

  • Sentinelle

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Pelé

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Fake Famous

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • The Marksman

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Locked Down

    ½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★★