RSS feed for 321contact
  • Mucho Mucho Amor

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Knives Out

  • Deadwood: The Movie

  • The Lighthouse

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • The Vast of Night

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Halloween

  • Gloria Bell

  • The House with a Clock in Its Walls

  • Can You Ever Forgive Me?

  • Suspiria

  • The Favourite

  • Sharp Objects

  • Avengers: Infinity War

  • Annihilation

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Joan Didion: The Center Will Not Hold

  • Blade Runner 2049

  • The Gospel According to André

  • The Death of Stalin

  • It

  • Lady Bird

  • The Beguiled

  • Twin Peaks: The Return

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

  • Big Little Lies

  • El techo

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Hi Stranger

  • The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

    ½

  • National Theatre Live: Threepenny Opera

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★

  • Absolutely Fabulous: The Movie

    ★★½

  • Looking: The Movie

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Pee-wee's Big Holiday

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Hail, Caesar!

  • Love & Friendship

  • Sherlock: The Abominable Bride

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Joy

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Sanjay's Super Team

    ★★

  • Crimson Peak

    ★½

  • Magic Mike XXL

  • Prologue

    ★★★★

  • Carol

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • The Final Girls

  • The Witch

    ★★★★

  • Tangerine

    ★★★½

  • World of Tomorrow

    ★★★★

  • The Interview

    ★★½

  • Into the Woods

    ★½

  • Interstellar

    ★★★

  • National Theatre Live: A Streetcar Named Desire

    ★★★★½

  • We Can't Live Without Cosmos

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Maps to the Stars

    ★½

  • It Follows

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★

  • Godzilla