RSS feed for 3BoO9Sama

3BoO9Sama has logged 18 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Trailer Park Boys Xmas Special

The Trailer Park Boys Xmas Special

2004
×
★★★★
Edit this entry  
13
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad Guys

Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad Guys

2008
×
★★★★
Edit this entry  
07
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Gabriel

Gabriel "Fluffy" Iglesias: One Show Fits All

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Eden Lake

Eden Lake

2008
×
★★★½
Edit this entry  
30
'71

'71

2014
×
★★★
Edit this entry  
29
Hunger

Hunger

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★
Read prior review Edit this entry  
12
Beasts of No Nation

Beasts of No Nation

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cam

Cam

2018
×
★★★
Edit this entry