Marta has logged 21 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Meg

The Meg

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Enemy

Enemy

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bliss

Bliss

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Palmer

Palmer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Below Zero

Below Zero

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry