Sort by
  • 2025 Armageddon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Munsters

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Princess

    ★★★★★

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Shin Ultraman

    ★★★★★

  • Cool Blue Car

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Kikai Sentai Zenkaiger vs. Kiramager vs. Senpaiger

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • No One Gets Out Alive

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • Malignant

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • F9

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Mortal Kombat

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Saloum

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Boss Level

    ★★★★★

  • The Sadness

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • The Paper Tigers

    ★★★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Spree

  • Cuties

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

  • 21 Bridges

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★★

  • Domino

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★