RSS feed for 7o7o
  • Black Panther

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★

  • Lady Bird

  • Wonder Woman

  • The Boss Baby

    ½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Moana

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Arrival

  • La La Land

    ★★

  • Kubo and the Two Strings

  • Suicide Squad

    ★½

  • Piper

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • The Intern

    ★★★★★

  • Room

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • An

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ½

  • The DUFF

    ★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★

  • Interstellar

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★★

  • Lucy

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★

  • Divergent

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★½

  • The Lego Movie

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★

  • The Book Thief

    ★★★★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

    ★★

  • Gravity

    ½

  • Despicable Me 2

    ★★★★

  • Now You See Me

    ★★★★★

  • Mama

  • Les Misérables

    ★★★★★

  • Life of Pi

    ★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • The Intouchables

    ★★★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★★

  • Madea's Big Happy Family

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • A Separation

    ★★★½

  • Tangled

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★★

  • The Social Network

  • Black Swan

    ★★★

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★★

  • Despicable Me

    ★★½

  • Grown Ups

    ★★★

  • Toy Story 3

    ★★★

  • The Karate Kid

    ★★★

  • Shrek Forever After

    ★★★

  • Date Night

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Sherlock Holmes

    ½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★