Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Fear

    ½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★½