Sort by
  • How I Learned to Fly

    ★★½

  • Napoleon

    ★½

  • The Marvels

    ★★½

  • What Happens Later

    ★★★½

  • SALONE LOVE

  • Donna and Ally

    ★★★½

  • Memorial

  • All Happy Families

    ★★★

  • Bike Vessel

    ★★★½

  • The Puppetman

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Foe

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • The Black Book

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Great Absence

    ★★★½

  • Sing Sing

    ★★★★

  • Spirit of Ecstasy

    ★★½

  • Flipside

    ★★★★

  • The Teacher

  • One Life

    ★★★

  • Stamped from the Beginning

    ★★★½

  • Wicked Little Letters

    ★★½

  • His Three Daughters

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Lil Nas X: Long Live Montero

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Silver Dollar Road

    ★★★★

  • Finestkind

    ★★

  • Woman of the Hour

    ★★★★

  • I Told You So

    ★★½

  • Seagrass

    ★★★★

  • We Grown Now

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★

  • They Shot the Piano Player

    ★★★½

  • The Critic

  • Reptile

    ★★

  • Thank You For Coming

    ★★½

  • COPA 71

    ★★★★

  • Gonzo Girl

    ★★

  • Origin

  • Green Border

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Bye Bye Tiberias

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • Maestro

    ★★

  • An Endless Sunday

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Monk and the Gun

    ★★★★½

  • The Promised Land

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • Zinzindurrunkarratz

    ★★★★½

  • Tehachapi

    ★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

  • Fingernails

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • Rustin

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★½

  • Departing Seniors

    ★★½

  • Killer Book Club

    ★★½

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Sweet Dreams

    ★★★½