• Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ½

  • Coming 2 America

  • Cherry

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Cookie Num Num

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Schulz Saves America

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • Let Him Go

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Roald Dahl's The Witches

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★½

  • Shadow in the Cloud

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Run Hide Fight

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Project Power

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ½

  • Greyhound

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • A Parks and Recreation Special

  • Extraction

    ★★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Mulan

    ½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Cuties

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

    ★★

  • Dolittle

  • Dracula

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

    ★★

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Togo

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Forky Asks a Question: What Is a Computer?

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½