Sort by
  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Stop and Go

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • The Silencing

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • John Wayne - America at All Costs

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Midway

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • No Safe Spaces

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Synchronic

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★