Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • Jamojaya

    ★½

  • Shortcomings

    ★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Snatched

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Close

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★★

  • Senior Year

    ★★