• Metal Lords

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Therapy Dogs

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • 13 Minutes

    ½

  • Antlers

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

    ½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Pleasure

    ★★½

  • Palmer

    ★★★★

  • Censor

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • Downfalls High

    ½

  • Hunter Hunter

    ★★½

  • Your Honor

    ★★★½

  • Kenny and Spenny Paldemic Special

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Sightless

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★½

  • Run Hide Fight

    ★½

  • Don't Tell a Soul

    ★★★

  • Becky

    ★★½

  • Scoob!

    ★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Defending Jacob

    ★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½