Sort by
  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Mank

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Tenet

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • The Grudge

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Mandela Effect

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★