Sort by
  • Babylon

    ★★★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Section 1

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • The House

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Trump vs the Illuminati

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Given

    ★★½

  • Tenet

    ★★½

  • 8:46

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★

  • 00K9

    ½

  • Norm of the North: Family Vacation

    ½

  • Emma.

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Black Bear

    ★★★½

  • Dream Horse

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½