• Death to 2020

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Life Beyond: Chapter 2. The Museum of Alien Life

  • Enola Holmes

  • I'm Thinking of Ending Things

  • 8:46

  • Extraction

  • 6 Underground

    ★½

  • Life Beyond: Chapter 1. The Dawn

  • Midway

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Knives Out

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Airplane Mode

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Timelapse of the Future: A Journey to the End of Time

  • Clickbait

    ½

  • Peel

    ★★★½

  • I Am Mother

  • The Katy Universe

  • Doctor Who: Resolution

  • Holmes & Watson

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Uncharted: Live Action Fan Film

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Craig's Pathetic Freakout

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bad Samaritan

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Timelapse of the Entire Universe

  • Game Night

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Doctor Who: Twice Upon a Time

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Death Note

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Louis C.K.: 2017

    ★½

  • The Disaster Artist

  • Logan

    ★★★★★

  • Guardians

  • Groundhog Daying

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Sherlock: The Final Problem

  • Doctor Who: The Return of Doctor Mysterio

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Michael Che Matters

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

  • Black Mirror: Hated in the Nation

  • Black Mirror: Playtest

  • Black Mirror: Nosedive

  • Black Mirror: Shut Up and Dance