Sort by
  • RRR

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • FLCL Progressive

    ★★★★

  • FLCL Alternative

    ★★★½

  • Bleach

    ★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Bright

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Justice League

  • Fate/stay night: Heaven's Feel I. Presage Flower

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Kingdom Hearts χ Back Cover

    ½

  • Brotherhood: Final Fantasy XV

    ★★★★

  • Digimon Adventure tri. Part 3: Confession

    ★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★★

  • Persona 5 the Animation: The Day Breakers

    ★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Kingsglaive: Final Fantasy XV

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★½

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Digimon Adventure tri. Part 2: Determination

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★

  • Ip Man 3

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Digimon Adventure tri. Part 1: Reunion

    ★★★½

  • The Boy and the Beast

    ★★★½

  • Little Witch Academia: The Enchanted Parade

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Terminator Genisys

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Boruto: Naruto the Movie

    ★★★★½