• Bingo Hell

    ½

  • No One Gets Out Alive

    ★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Nona

    ★★½

  • Twenty Something

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★½

  • Killer Shark Vs. Killer Whale

    ★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Us Again

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Cryptozoo

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • Octonauts: The Ring of Fire

    ★★

  • Entangled

    ★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

  • Octonauts and the Great Barrier Reef

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Tremors: Making Perfection

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Meet the Mustelids

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Amazing Dinoworld

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★½

  • Peter's To-Do List

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★½

  • The Fanatic

  • It Chapter Two

    ★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½