Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Juanita

Juanita

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Daleko za sluncem

Daleko za sluncem

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Song of Parkland

Song of Parkland

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dirty John, The Dirty Truth

Dirty John, The Dirty Truth

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
Dream Boat

Dream Boat

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
In Vogue: The Editor's Eye

In Vogue: The Editor's Eye

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Behind the Curve

Behind the Curve

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
27: Gone Too Soon

27: Gone Too Soon

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Margarita with a Straw

Margarita with a Straw

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Seagull

The Seagull

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Nutcracker and the Four Realms

The Nutcracker and the Four Realms

2018
×
★★
Edit this entry