• Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Garcia & Garcia

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Kids Are Alright: Destination Asturias

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Undercover Wedding Crashers

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Eiffel

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • A Writer's Odyssey

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

  • El verano que vivimos

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Six Minutes to Midnight

    ★★★½

  • Patria

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Superagente Makey

    ★½

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • The Courier

    ★★★½

  • Come Away

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★★

  • Togo

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½