RSS feed for Attila
  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★½

  • Frost/Nixon

    ★★★★

  • A Woman Captured

    ★★★★★

  • Once

    ★★★★

  • Syriana

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • War Dogs

    ★★★

  • The Expendables 3

    ★★

  • A Most Wanted Man

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Kill the Messenger

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Everest

    ★★★

  • Mr. Brooks

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★★½