RSS feed for Attila
  • Tall Tales

    Tall Tales

    ★★★

    Nem rossz, nem rossz, tök jó, hogy készül magyar noir is, de valami extra hiányzott. Szabó Kimmel leesik a vászonról, annyira gyenge, Kerekes Vica viszont tökéletes, és a gyerekszereplő sem idegesítő, sőt!

  • The Favourite

    The Favourite

    ★★★★

    Olivia Colmant bármibe el tudnám nézni 2 órán keresztül, egyszerűen tökéletesen természetesen hozza minden karakterét.

  • Birds of Passage

    Birds of Passage

    ★★★★½

    Wow. What an exceptionally told story about a Colombian family who gets draught into a drug war. The clashes between the modern and the old tradition and living... I absolutely adored this movie.

  • Rocky

    Rocky

    ★★★★

    igen, most először láttam... viszont imádtam a második felétől :)

  • Bad Poems

    Bad Poems

    ★★★★½

    az év egyik legjobb, legszerethetőbb és legkeserédesebb filmje.

  • BÚÉK

    BÚÉK

    ★★★½

    Kifejezetten jól sikerült Teljesen idegenek remake, tök jól eltalálták az arányokat a humor és a drámázás közt, és a színészek is csak párszor tűntek erőltetettnek, manírosnak.

  • The Meg

    The Meg

    Poénból megnéztük a tékában meló közben, a cápás jelenet kifejezetten szórakoztatóak voltak. Amúgy értékelhetetlen.

  • Wild Tales

    Wild Tales

    ★★★★½

    Top 6:

    1. Esküvős
    2. Parkolós
    3. Repülős
    4. Autós
    5. Ügyvédes
    6. Éttermes

  • Bad Times at the El Royale

    Bad Times at the El Royale

    ★★★½

    Szerintem óriási ziccereket hagytak ki, cserébe fél órával rövidebben még élvezhetőbb lett volna, néhol teljesen ritmustalan az egész, de a végére szépen összeáll.

  • Nyitva

    Nyitva

    ★★★★

    Nagyon kellemes szórakozás lett ez a film, Kovács Lehel és Radnay Csilla tökéletesek együtt, a forgatókönyv néhol lehetett volna picit feszesebb, de számomra az év magyar meglepetése egyelőre.

  • BlacKkKlansman

    BlacKkKlansman

    ★★★

    Nem is volt ez olyan rossz, bár a vége tényleg borzalmas volt, hiába a(z) (erőltetett) keretes szerkezet.

  • American Animals

    American Animals

    ★★★★

    "It's probably my least favourite Tarantino film."