RSS feed for Attila

Attila has written 14 reviews for films during 2018.

  • Bad Poems

    Bad Poems

    ★★★★½

    az év egyik legjobb, legszerethetőbb és legkeserédesebb filmje.

  • BÚÉK

    BÚÉK

    ★★★½

    Kifejezetten jól sikerült Teljesen idegenek remake, tök jól eltalálták az arányokat a humor és a drámázás közt, és a színészek is csak párszor tűntek erőltetettnek, manírosnak.

  • The Meg

    The Meg

    Poénból megnéztük a tékában meló közben, a cápás jelenet kifejezetten szórakoztatóak voltak. Amúgy értékelhetetlen.

  • Wild Tales

    Wild Tales

    ★★★★½

    Top 6:

    1. Esküvős
    2. Parkolós
    3. Repülős
    4. Autós
    5. Ügyvédes
    6. Éttermes

  • Bad Times at the El Royale

    Bad Times at the El Royale

    ★★★½

    Szerintem óriási ziccereket hagytak ki, cserébe fél órával rövidebben még élvezhetőbb lett volna, néhol teljesen ritmustalan az egész, de a végére szépen összeáll.

  • Nyitva

    Nyitva

    ★★★★

    Nagyon kellemes szórakozás lett ez a film, Kovács Lehel és Radnay Csilla tökéletesek együtt, a forgatókönyv néhol lehetett volna picit feszesebb, de számomra az év magyar meglepetése egyelőre.

  • BlacKkKlansman

    BlacKkKlansman

    ★★★

    Nem is volt ez olyan rossz, bár a vége tényleg borzalmas volt, hiába a(z) (erőltetett) keretes szerkezet.

  • American Animals

    American Animals

    ★★★★

    "It's probably my least favourite Tarantino film."

  • Jurassic Park

    Jurassic Park

    ★★★½

    Most láttam először, nem hittem, hogy ez ennyire paráztatós film :D

  • Loving Pablo

    Loving Pablo

    ★★½

    Narcos: The Movie

    Azt hittem jobban rámennek a Cruz - Bardem kapcsolatra, ez így elég meh volt

  • Hereditary

    Hereditary

    ★★★★

    Arrested Development: The Movie

  • Thor: Ragnarok

    Thor: Ragnarok

    ★★★½

    Taika Waititi a legnagyobb király!