Sort by
  • Alkhallat+

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★½

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Perfect Strangers

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Robin Robin

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Europa

    ★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Annette

    ★½

  • Black Widow

    ★★½