Sort by
  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Top Gun

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Oslo, August 31st

    ★★★★

  • Reprise

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★½

  • Happy Hour

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★½

  • Sofía Niño de Rivera: Lo Volvería a Hacer

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★