Sort by
  • Children of Men

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • White Chicks

    ★★½

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Master

    ★★★★

  • Jackie Brown

    ★★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★½

  • The Sound of Music

    ★★★½

  • The Iron Giant

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • My First Summer

    ★★★★½

  • Scary Movie

    ★★★★

  • Me Before You

    ★★★

  • Hairspray

    ★★½

  • The Virgin Suicides

    ★★★★