RSS feed for a7xfan
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Venom

Venom

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Happy Tree Friends Vol 2: Second Serving

Happy Tree Friends Vol 2: Second Serving

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Dark Night

The Dark Night

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bright

Bright

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Miracle

Miracle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Kevin Hart: Let Me Explain

Kevin Hart: Let Me Explain

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Justice League

Justice League

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Brüno

Brüno

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
mother!

mother!

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
mother!

mother!

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Click

Click

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
American Pie

American Pie

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
Read the review Edit this entry  
30
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Eagle Eye

Eagle Eye

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Salmon Fishing in the Yemen

Salmon Fishing in the Yemen

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Sing Street

Sing Street

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Stalker

Stalker

1979
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Stalker

Stalker

1979
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Audition

Audition

1999
×
½
Read the review Edit this entry  
04
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Total Recall

Total Recall

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Stalker

Stalker

1979
×
Read the review Edit this entry  
17
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
31
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry