Sort by
  • Dune: Part Two

  • Action

    ★★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Retribution

    ★★

  • Strays

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fremont

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★½