• Nope

  • Bullet Train

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Turning Red

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • There's No End

  • Jackass Forever

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

  • Nitram

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Velvet Underground

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Yer Old Faither

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Fatman

  • Freaky

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The Block Island Sound

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Bill & Ted Face the Music

  • Tenet

  • You Cannot Kill David Arquette

  • There Will Be No More Night

  • Greenland

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Rise of the Murdoch Dynasty

    ★★½

  • 8:46