RSS feed for Andrew

Andrew has rated 13 films ★★★★★ .

  • Arrival

    ★★★★★

  • First Reformed

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Spotlight

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Carol

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★