• Thor: Love and Thunder

  • Dune

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • In the Heights

  • F9

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • One Second

    ★★★

  • Number 1

  • My People, My Homeland

    ★★★

  • Leap

    ★★

  • Nomadland

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • 8:46

  • Mulan

  • Minari

    ★★★★

  • The Man Standing Next

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • Playing with Fire

  • Frozen II

    ★★½

  • Midway

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • My People, My Country

    ★★½

  • The Irishman

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Western Stars

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Abominable

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • The Two Popes

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Sorry We Missed You

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Stuber

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Wandering Earth

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★