Sort by

a has logged 19 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★½
Edit this entry  
26
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★★
Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Flipped

Flipped

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★
Edit this entry  
13
17 Again

17 Again

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Victor in Paradise

Victor in Paradise

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mickey's Once Upon a Christmas

Mickey's Once Upon a Christmas

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★½
Read the review Edit this entry