Sort by
  • Asteroid City

  • You People

    ★½

  • I Believe in Santa

    ½

  • M3GAN

    ★★

  • Violent Night

    ★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Falling for Christmas

    ½

  • Rosaline

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Maja Ma

    ★★★½

  • Meet Cute

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Bros

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★

  • Laal Singh Chaddha

  • Joyride

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Hot & Heavy

  • The Changing Room

  • Janhit Mein Jaari

    ½

  • Lightyear

    ★★½

  • Big Time

  • Elvis

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ½

  • Conversations with Friends

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Love, Classified

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★½

  • Rescued by Ruby

    ★½

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Love Hostel

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Gehraiyaan

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Christmas in Miami

    ½