Sort by
  • Tehran

    ★★★½

  • Babylon

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Good Nurse

    ★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Son

    ★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • The Staircase

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★

  • The Offer

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★

  • The Northman

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The 355

    ★½

  • Causeway

    ★★★★

  • A Very British Scandal

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Landscapers

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Mixtape

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Bruce Springsteen & The E Street Band - The Legendary 1979 No Nukes Concerts

    ★★★★★

  • Eric Clapton - The Lady In The Balcony: Lockdown Sessions

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Plaza Catedral

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Good Boss

    ★★★½

  • Cry Macho

    ½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★