Sort by

Aaron has logged 18 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Honest Thief

Honest Thief

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The New World

The New World

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Artist

The Artist

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
The Boys in the Band

The Boys in the Band

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★
Edit this entry  
01
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry