• Arkansas

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • All Day and a Night

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • A Period Piece

  • Runon

  • Face to Face Time

  • TFW No GF

    ★★½

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • One World: Together at Home

  • The Quarry

    ★★½

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★½

  • Mrs. America

    ★★★★½

  • Quiz

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Coffee & Kareem

  • Pooka Lives!

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • Sol Levante

  • Shadowed

  • The Scheme

    ★★★

  • Uncorked

    ★★★

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★★

  • Modern Whore

  • The Occupant

    ★★★

  • East Lake Meadows: A Public Housing Story

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★★

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★★½

  • The Skywalker Legacy

    ★★★½

  • The Plot Against America

    ★★★★

  • Slay the Dragon

    ★★★★

  • I Still Believe

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Stargirl

    ★★★

  • The Banker

    ★★★

  • Crawlers

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Hater

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • Playdate with Destiny

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Time to Hunt

    ★★★

  • Viral: Antisemitism in Four Mutations

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • The Night Clerk

    ★½

  • Amazon Empire: The Rise and Reign of Jeff Bezos

    ★★★★

  • The Photograph

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • My Valentine

  • McMillion$

    ★★★★½