Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • A Little Prayer

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★½

  • Victim/Suspect

    ★★½

  • My Animal

    ★★★½

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • Jamojaya

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Iron Butterflies

    ★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • A Still Small Voice

    ★★★½

  • Bad Behaviour

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Eileen

    ★★

  • Cat Person

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • When You Left Me On That Boulevard

    ★★★

  • 20 Days in Mariupol

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Deep Rising

    ★★

  • Heroic

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Still: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Fairyland

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★½

  • The Pod Generation

    ★★½

  • Radical

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★