Sort by

Aaron has logged 33 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Room

The Room

2003
×
Read the review Edit this entry  
25
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Life

Life

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Clouds of Sils Maria

Clouds of Sils Maria

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Long Kiss Goodnight

The Long Kiss Goodnight

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Third Man

The Third Man

1949
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Boys of Baraka

The Boys of Baraka

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Silence

The Silence

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Red Shoes

The Red Shoes

1948
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Girlhood

Girlhood

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Inflame

Inflame

2017
×
★★
Edit this entry  
11
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Lane 1974

Lane 1974

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
08
North by Northwest

North by Northwest

1959
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
O.J.: Made in America

O.J.: Made in America

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Loving

Loving

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★
Read the review Edit this entry