Sort by

Aaron has logged 32 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
The Boondock Saints

The Boondock Saints

1999
×
★★★
Edit this entry  
29
Tau

Tau

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Guest

The Guest

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Umberto D.

Umberto D.

1952
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Endless

The Endless

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Edit this entry  
23
American Animals

American Animals

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Paris, Texas

Paris, Texas

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

2007
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Gemini

Gemini

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
November

November

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Tale

The Tale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ellipsis

Ellipsis

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Picnic at Hanging Rock

Picnic at Hanging Rock

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Edit this entry  
05
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Wendy and Lucy

Wendy and Lucy

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry