Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • If These Walls Could Sing

    ★★★½

  • Nope

    ½

  • The Lost Weekend: A Love Story

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★½

  • Taro Wanted to Become Water

    ★★★½

  • Under the Volcano

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • City So Real

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Empty Man

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Guided by Voices World Tour 2020

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★

  • Blackfeet Boxing: Not Invisible

    ★★★½

  • San Diego

    ★★★

  • Patty are you Bringing Weed in From Jamaica?

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Open to the World

    ★★½

  • Memoirs of Vegetation

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • Huntsville Station

    ★★★½

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★★

  • Assassins

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Relic

    ½

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★

  • The Night House

    ★★

  • Jasper Mall

    ★★★

  • Do Not Split

    ★★★½

  • The Deepest Hole

    ★★★

  • Boys State

    ★★★½

  • Almost Famous: The Lost Astronaut

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Abortion Helpline, This Is Lisa

    ★★★

  • Rebooted

    ★★

  • Where In The Hell Is The Lavender House: The Longmont Potion Castle Story

    ★★½

  • To The Moon

    ★★★★

  • See You Next Time

    ★★★

  • Mister America

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★★

  • VHYes

    ½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Now Is the Time

    ★★★½

  • The Egg

    ★★★½

  • The Kingmaker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★