RSS feed for Aaron
  • Good Will Hunting

    ★★★★½

  • In Bruges

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • This Is Spinal Tap

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★