Aaron has logged 196 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Village

The Village

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
High Rivals

High Rivals

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Visit

The Visit

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Down by Law

Down by Law

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Meet the Parents

Meet the Parents

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Field in England

A Field in England

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Irma Vep

Irma Vep

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Signs

Signs

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
GUO4

GUO4

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Freaky

Freaky

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Spree

Spree

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wild at Heart

Wild at Heart

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dave Attell: Captain Miserable

Dave Attell: Captain Miserable

2007
×
★★★
Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Thief

Thief

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
Read the review Edit this entry  
20
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ari Shaffir: Double Negative

Ari Shaffir: Double Negative

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Drag Me to Hell

Drag Me to Hell

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Loved Ones

The Loved Ones

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
You're Next

You're Next

2011
×
★★
Read the review Edit this entry