Aaron has logged 24 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Surge

Surge

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Surge

Surge

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tiger

Tiger

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Next Floor

Next Floor

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
I Am Legend

I Am Legend

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
V/H/S

V/H/S

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Rango

Rango

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Girlfriends

Girlfriends

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
A Serious Man

A Serious Man

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry