RSS feed for Aaron

Aaron has logged 217 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Tag

Tag

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Non-Stop

Non-Stop

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Braven

Braven

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Walk Among the Tombstones

A Walk Among the Tombstones

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Equalizer

The Equalizer

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Thelma

Thelma

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Night School

Night School

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Wraith

The Wraith

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Stepfather

The Stepfather

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Stepfather III

Stepfather III

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Stepfather II: Make Room For Daddy

Stepfather II: Make Room For Daddy

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Stepfather

The Stepfather

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Retro Puppet Master

Retro Puppet Master

1999
×
Read the review Edit this entry  
04
Sleepless

Sleepless

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Levenger Tapes

The Levenger Tapes

2013
×
Read the review Edit this entry  
03
Samurai Cop

Samurai Cop

1991
×
Read the review Edit this entry  
02
The Last Movie Star

The Last Movie Star

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pig Hunt

Pig Hunt

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Silent Rage

Silent Rage

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Spookies

Spookies

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Tag: The Assassination Game

Tag: The Assassination Game

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Thousand Junkies

A Thousand Junkies

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sequence Break

Sequence Break

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Stone Cold

Stone Cold

1991
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Liquid Sky

Liquid Sky

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
'Gator Bait

'Gator Bait

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Get Hard

Get Hard

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Dead Shadows

Dead Shadows

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Kinski Paganini

Kinski Paganini

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Wrong

Wrong

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Rubber

Rubber

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Let Me Make You a Martyr

Let Me Make You a Martyr

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bad Samaritan

Bad Samaritan

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Breaking In

Breaking In

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Insidious: The Last Key

Insidious: The Last Key

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Winchester

Winchester

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Frank

Frank

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jack Attack

Jack Attack

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
I Want You Inside Me

I Want You Inside Me

2016
×
★★★★
Edit this entry  
11
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry