Sort by

aarons7 has logged 409 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
His House

His House

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
Onibaba

Onibaba

1964
×
★★★★
Edit this entry  
15
Rent-A-Pal

Rent-A-Pal

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
Let's Scare Jessica to Death

Let's Scare Jessica to Death

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Body Cam

Body Cam

2020
×
★★
Edit this entry  
13
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★
Edit this entry  
12
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Big

Big

1988
×
★★★½
Edit this entry  
10
Buffaloed

Buffaloed

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Rust Creek

Rust Creek

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Edit this entry  
06
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Let Him Go

Let Him Go

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fred Claus

Fred Claus

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Teen Wolf

Teen Wolf

1985
×
★★★
Edit this entry  
26
The Lie

The Lie

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Elf

Elf

2003
×
★★★
Edit this entry  
22
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Straw Dogs

Straw Dogs

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Sisters

Sisters

1972
×
★★★
Edit this entry  
08
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Edit this entry  
07
Night Moves

Night Moves

2013
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spiral

Spiral

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Taste of Cherry

Taste of Cherry

1997
×
★★★★
Edit this entry  
11
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★
Edit this entry  
04
Host

Host

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bastille Day

Bastille Day

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Come and Find Me

Come and Find Me

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
I See You

I See You

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Tiptoes

Tiptoes

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cuties

Cuties

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Founder

The Founder

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
Compliance

Compliance

2012
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Binge

The Binge

2020
×
★★
Edit this entry  
12
Barton Fink

Barton Fink

1991
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry