Sort by
  • Dashcam

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Get a Job

    ★½

  • Table 19

    ★½

  • What to Expect When You're Expecting

    ★★

  • Mr. Right

    ★★½

  • End of Watch

    ★★★★

  • The Accountant

    ★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★½

  • Pitch Perfect

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Twilight

    ★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★